15 luty

Sprzątanie, opróżnianie mieszkania, ozonowanie i zamgławianie.

Opróżnianie, sprzątanie mieszkania po zgonie oraz kompleksowa dezynfekcja poprzez zamgławianie i ozonowanie.
Oferujemy usługi profesjonalnego sprzątania specjalistycznego po zgonie.

Nasza firma używa tylko sprawdzonych i certyfikowanych preparatów do dezynfekcji i neutralizacji zapachów.
Każdy z naszych pracowników przeszedł szereg szkoleń i kursów dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność dobrze i kompleksowo wykonanej usługi.
Jednym z najważniejszych certyfikatów jakie posiadamy i każda firma zajmująca się sprzątaniem specjalistycznym jest ten z Polskiego Centrum Szkolnictwa Funeralnego z zakresu sprzątania i dezynfekcji miejsc po zgonie.
Nasze usługi sprzątania i dezynfekcji po zgonie wykonujemy na terenie całego kraju przez siedem dni w tygodniu.
Każde zlecenie jest inne i wymaga innych prac więc po kontakcie z naszą firmą przygotujemy ofertę z rozpisanymi działaniami koniecznymi do wykonania i ceną.
Wizja lokalna potrzebna do wyceny prac jest zawsze bezpłatna a wstępną wycenę możemy przygotować na podstawie zdjęć.

Sprzątanie i dezynfekcja po zmarłym powinna być wykonana tak szybko jak to możliwe ponieważ ilość wirusów, bakterii i toksyn jest bardzo niebezpieczna dla osób w pobliżu.
Przy sprzątaniu po zmarłym nasza ekipa jest odpowiednio zabezpieczona (kombinezony, maski z odpowiednimi filtrami, rękawiczki oraz osobista dezynfekcja).
Wszystkie prace związane ze sprzątaniem specjalistycznym po zgonie wykonujemy samodzielnie, bez podnajmowania innych firm więc gwarantujemy najwyższą jakość usług za którą bierzemy pełną odpowiedzialność.
Odbiór prac kończymy na podpisaniu protokołu oraz faktury na podstawie których klient dokonuje płatności.
Podpis protokołu świadczy o zadowoleniu klienta i wykonaniu wszystkich niezbędnych prac przy sprzątaniu i dezynfekcji po zgonie.

Nasza firma współpracuje z administracjami, wspólnotami, firmami, zakładami pogrzebowymi, sanepidem i policją.

Zachęcamy do kontaktu z nami oraz do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy: http://sprzatanie24.com/oferta/sprzatanie-po-zgonie/