22 marzec

Opróżnianie mieszkania po zbieraczu, eksmisji, zaniedbaniu lub zgonie.

Oferujemy kompleksowe i profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynsekcji i dezynfekcji na terenie całego kraju.
Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w sprzątaniu specjalistycznym a między innymi w sprzątaniu i dezynfekcji po zgonie w mieszkaniu, pożarze, zalaniu lub tzw. zbieractwie.
Posiadamy certyfikat Polskiego Szkolnictwa Funeralnego, certyfikaty z zakresu dezynfekcji, dezynsekcji i ozonowania.
Dzięki ciągłemu rozwojowi firmy jesteśmy w stanie wykonać wszelkie, nawet najbardziej skomplikowane zlecenia.
Nasze doświadczenie pozwala na szybkie, kompleksowe i profesjonalne przywrócenie porządku po zdarzeniu losowym takim właśnie jak zalanie z powodu awarii systemu wod.-kan. czy odkryciu ciała w mieszkaniu.
Sprzątamy po zgonach naturalnych, wypadkach, samobójstwach i zabójstwach na terenie całego kraju przez 7 dni w tygodniu.
Współpracujemy z administracjami, ubezpieczycielami, wspólnotami, policją, urzędami państwowymi jak i oczywiście prywatnymi osobami lub firmami.
W toku codziennych działań zajmujemy się sprzątaniem po zgonie i utylizacją gabarytów, sprzątaniem po zalaniu i osuszaniem, dezynfekcją, opróżnianiem mieszkań i piwnic itp.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz informacjami o nas na stronie :http://sprzatanie24.com/o-nas/