12 wrzesień

Sprzątanie po zgonie Warszawa

Sprzątanie po zgonie Warszawa i inne miasta w całym kraju.
Czyszczenie, dezynfekcja miejsc po zgonie.
Profesjonalna, certyfikowana firma z wieloletnim doświadczeniem.
Szybkie przystąpienie do działania, neutralizacja wirusów, bakterii i zapachów, utylizacja skażonych rzeczy, ozonowanie.
Nasza firma to gwarancja profesjonalnie wykonanej usługi, używamy tylko sprawdzonych preparatów i chemii funeralnej.
Przeszkolona kadra pracownicza, najlepszy sprzęt i urządzenia do dezynfekcji – podstawy do wykonania usługi sprzątania po zmarłym.
Sprzątanie po zgonie wymaga odpowiedniej wiedzy, profesjonalnego zabezpieczenia ekipy sprzątającej, zabezpieczenia pobliskich pomieszczeń i ich dezynfekcji
po wykonaniu czyszczenia i wyniesieniu skażonych rzeczy.

Sprzątanie i dezynfekcja po zgonie w wyniku wypadku, samobójstwa, zgonu naturalnego, morderstwa i innych.
Nasze usługi sprzątania i dezynfekcji po zmarłym wykonujemy na terenie całego kraju.
Pracujemy przez siedem dni w tygodniu 24/h

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz naszą firmą.
Każde zlecenie jest indywidualnie wyceniane, darmowa wizja lokalna i przedstawienie oferty.

Więcej o nas: http://sprzatanie24.com/o-nas/

 

Sprzątanie i dezynfekcja po zmarłym – jest to jedna z usług w jakich się specjalizujemy i prowadzimy prym na Polskim rynku.
Nasi pracownicy to przeszkolony, certyfikowany zespół ze wszystkimi szkoleniami m.in. z zakresu sprzątanie miejsc po zgonie, ich dezynfekcja oraz zabezpieczenie.
12 lat na rynku, setki zadowolonych klientów, szeroka gama usług z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji oraz ozonowania.
Każde zlecenie jest odbierane po zakończonej pracy, dostają Państwo certyfikat oraz protokół.
Współpracujemy z prywatnymi osobami, urzędami, ośrodkami pomocy społecznej, zakładami pogrzebowymi itp.

Sprzątanie po zmarłym to dodatkowy, ciężki do przejścia czas dla bliskich więc jesteśmy po to aby Państwu pomóc, szybko i bezpiecznie.
Każde zlecenie jest inne, jedno wymaga jedynie dezynfekcji inne zaś opróżniania mieszkania i utylizacji większości rzeczy.
Bez znaczenia czy mieszkanie ma 20m2 czy 100m2, czy znajduje się w Warszawie czy Krakowie – działamy na terenie całego kraju.

Dezynfekcja po zgonie to podstawowa czynność wykonywana w pierwszej kolejności, razem z utylizacją skażonych rzeczy, które miały kontakt z osobą zmarłą.
Niebezpieczne wirusy i bakterie które naturalnie się mnożą w pomieszczeniach gdzie ktoś zmarł są niebezpieczne dla sąsiadów, ekipy sprzątającej, osób w pobliżu i pomieszczeń (klatka schodowa, winda) więc należy odpowiednio zabezpieczyć wszystkie pomieszczenia i osoby w pobliżu mieszkania czy innego miejsca gdzie leżało ciało.