17 październik

Kompleksowe sprzątanie i dezynfekcja po zgonie w mieszkaniu Warszawa

Ostatnie nasze zlecenie to sprzątanie, dezynfekcja i utylizacja skarzonych rzeczy po zgonie w mieszkaniu.
Sprzątanie po zmarłym w wannie, to zlecenie wymagało opróżnienia wanny, pozbycie się mokrych rzeczy, osuszanie mieszkania oraz kompleksowej dezynfekcji.
Kilka dni osuszania, kilka sesji ozonowania po wysprzątaniu i przygotowanie do dalszych prac remontowych to usługa jaką wykonaliśmy ostatnio w Warszawie.
Niestety, zgon w mieszkaniu to codzienność, czasem ciało znajdzie się po krótkim czasie, czasami po kilku dniach a nawet tygodniach.
Ostatnie zlecenie to sprzątanie po zgonie w wannie, zalani sąsiedzi zaalarmowali spółdzielnię która powiadomiła rodzinę o zaistniałej sytuacji.
Szybka reakcja, dezynfekcja, osuszanie i sprzątanie pozwoliło opanować sytuację.

Nasza firma dzięki wieloletniemu doświadczeniu w sprzątaniu specjalistycznym, szereg przebytych szkoleń i zdobytych certyfikatów to gwarancja profesjonalnie wykonanej usługi.
Sprzątanie po zmarłym to usługa która wymaga użycia profesjonalnej chemii funeralnej, maszyn i urządzeń do dezynfekcji oraz tak jak w ostatnim przypadku osuszaczy.

Usługi sprzątania i dezynfekcji po zgonie wykonujemy na terenie całego kraju przez siedem dni w tygodniu.
Każde zlecenie jest indywidualnie wyceniane, przedstawiony zostaje zakres prac, przeprowadzamy wizję lokalną – zawsze bezpłatnie.

Każda usługa potwierdzona jest protokołem z wykonanej usługi i fakturą.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy http://sprzatanie24.com