17 październik

Sprzątanie, dezynfekcja po zgonie, zmarłym w mieszkaniu.

Sprzątanie po zmarłym to specjalistyczna usługa, która wymaga odpowiednich środków chemicznych, maszyn i urządzeń aby zlecenie zostało wykonane szybko i bezpiecznie.
Usługi specjalistycznego sprzątania czy to po zgonie, zbieractwie lub zalaniu to konieczność przeprowadzenia kompleksowej dezynfekcji poprzez zamgławianie, ozonowanie lub oprysk.
Nasza firma dzięki wieloletniemu doświadczeniu, oferuje usługi na najwyższym poziomie, posiadamy szereg certyfikatów, dziesiątki przebytych kursów i szkoleń dzięki czemu mogą być Państwo pewni, że usługa zostanie wykonana szybko i bezpiecznie z należytą starannością.

Sprzątanie po zmarłym to często konieczność utylizacji większości rzeczy, przeprowadzenia remontu itp. podstawiamy specjalistyczne kontenery na odpady, współpracujemy z firmą remontową, wykonamy wszystkie dodatkowe usługi jakie Państwo chcą wykonać – malowanie, skuwanie, generalny remont itp.

Czyszczenie miejsc gdzie doszło do zgonu należy wykonać najszybciej jak to możliwe, występujące w takim mieszkaniu wirusy i bakterie są niebezpieczne dla osób w najbliższym otoczeniu.
Nasza firma oferuje usługi dezynfekcji i sprzątania po zgonie na terenie całego kraju, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, wycena i przedstawienie zakresu prac jest zawsze bezpłatne a ceny naszych usług są konkurencyjne.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

 

Kontakt: http://sprzatanie24.com/kontakt/