28 listopad

Dezynfekcja po zgonach: Profesjonalne sprzątanie i odkażanie mieszkań po zmarłych

Wstęp

Śmierć w rodzinie to trudne i bolesne doświadczenie, które często wiąże się z koniecznością sprzątania i dezynfekcji mieszkania po zgonie. Dezynfekcja po zmarłym to proces nie tylko usuwania śladów krwi i tkanek, ale również kompleksowej dezynfekcji przestrzeni poprzez zamgławianie ULV, ozonowanie oraz mycie preparatami myjąco-dezynfekującymi. Choć wiele osób decyduje się na samodzielne sprzątanie, zaleca się powierzenie tego zadania specjalistom.
Sprzatanie24 oferuje profesjonalne usługi dezynfekcji oraz sprzątania po zgonach, świadczone przez całą dobę na terenie całego kraju.

Kiedy wezwać firmę sprzątającą?

Zdarza się, że rodzina i bliscy stają przed trudnym zadaniem sprzątania po śmierci. W takiej sytuacji zaleca się skorzystanie z usług specjalistycznej firmy sprzątającej która odpowiednio zabezpieczy miejsce i zdezynfekuje.
Najczęściej jesteśmy wzywani do wykonania usługi kilka godzin po odkryciu zwłok w miejscu zamieszkania.
Usługi dezynfekcji i sprzątania po zgonach są szczególnie potrzebne w przypadkach śmierci w samotności, zaawansowanego rozkładu ciała, samobójstwa, morderstwa oraz śmiertelnego wypadku samochodowego.

Profesjonalne odkażanie mieszkań po zmarłych

Firma Sprzatanie24 specjalizuje się w profesjonalnym odkażaniu i sprzątaniu mieszkań po zmarłych.
Usługa sprzątania po zgonie obejmuje usuwanie śladów krwi, dezynfekcję powietrza za pomocą specjalistycznych środków bakteriobójczych oraz utylizację mebli i innych skażonych rzeczy.

Procedury BHP podczas sprzątania po zgonach

Podczas sprzątania mieszkań po zmarłych, przestrzegamy rygorystycznych procedur bezpieczeństwa i higieny.
technicy sprzatanie24  wyposażeni są w odpowiednią odzież ochronną, taką jak maski z filtrem, buty ochronne lub ochraniacze na nogi oraz kombinezony ochronne i rękawiczki.
Dzięki temu zapewniana jest ochrona przed toksycznymi substancjami uwalnianymi podczas rozkładu ciała po śmierci.

Usługi dezynfekcji i sprzątania na terenie całego kraju

Firma Sprzatanie24 świadczy usługi dezynfekcji i sprzątania na terenie całej Polski. Bez względu na lokalizację, zapewniamy profesjonalne odkażanie i sprzątanie mieszkań po zmarłych.