22 styczeń

Sprzątanie balkonu po gołębiach oraz montaż siatki przeciw ptactwu.

Oferujemy kompleksowe usługi dezynsekcji, dezynfekcji i sprzątania po bytowaniu gołębi oraz zabezpieczenia balkonów.

Nasze usługi kierujemy do wszystkich tych którzy mają problem z gołębiami na balkonach, tarasach czy strychach.
Sprzątanie po gołębiach wymaga odpowiednich środków chemicznych do czyszczenia i dezynfekcji a jeżeli są już gniazda ptaków należy wykonać również dezynsekcję.
Gołębie niestety przenoszą wiele insektów, pasożytów oraz zarazków a odchody tych ptaków są trujące przy dłuższym przebywaniu w ich obecności.

Podstawową sprawą przy sprzątaniu po gołębiach jest odpowiednie zabezpieczenie osób sprzątających a następnie użycie profesjonalnej chemii i urządzeń takich jak szorowarka, lub ręczna maszyna szorująca.
Większe warstwy zabrudzeń, patyków czy zniszczone rzeczy pakujemy w worki, resztę zamiatamy, odkurzamy, skrobiemy i czyścimy preparatami myjąco-dezynfekującymi.

Na balkonach nie używamy myjek ciśnieniowych ze względu na możliwość zachlapania elewacji.

Nie zabezpieczamy balkonów poprzez montaż wkrętów i ingerencję w elewacje (utrata gwarancji na elewację, zakazy administracji itp.) Montujemy siatkę przeciw ptactwu na przyklejane haczyki.

Usługi sprzątania balkonów po gołębiach wykonujemy na terenie woj. Mazowieckiego oraz Lubelskiego, sprzątanie poddaszy i strychów wykonujemy na terenie całego kraju.

Zajmujemy się również montażem listew odstraszających na parapetach, gzymsach (również metodą alpinistyczną).

Sprzątanie po gołębiach i zabezpieczenie balkonu najlepiej wykonać jak najszybciej, odchody gołębi są żrące i im szybciej się ich pozbędziemy tym lepiej.

Do wyceny usługi sprzątania po gołębiach potrzebujemy zdjęć np. balkonu lub tarasu oraz przestrzeni gdzie ma być montowana siatka.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług sprzątania specjalistycznego.