Dezynfekcja oraz sprzątanie i odkażanie po zmarłym.​

Zajmujemy się kompleksową obsługą klientów którzy potrzebują szybkiej i profesjonalnej usługi w zakresie sprzątania oraz dezynfekcji po zgonie gdzie doszło do takiego zdarzenia jak: zgon naturalny, samobójstwo, wypadek, zabójstwo. Działamy na terenie całego kraju, posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie oraz sprzęt który pozwala nam na wykonanie każdego zadania. Wszystkie nasze usługi wykonujemy kompleksowo, począwszy od podstawienia kontenerów na gabaryty po ich wynoszenie, dezynfekcję, sprzątanie, ozonowanie oraz odświeżenie danego pomieszczenia.

Profesjonalne sprzątanie oraz dezynfekcja po zgonie to usługa która powinna zostać zlecona specjalistycznej firmie gdyż mieszkanie czy dom, lokal w którym doszło do zgonu i rozkładu ciała lub częściowego rozkładu – który zaczyna się kilka chwil po śmierci występuje ogrom wirusów i bakterii więc ryzyko zatrucia się jest ogromne.

Nasza firma specjalizująca się w sprzątaniu, dezynfekcji po zgonie oraz sprzątaniu specjalistycznym i ozonowaniu posiada niezbędny sprzęt oraz środki chemiczne dzięki którym skażone miejsce jest odpowiednio zdezynfekowane, oczyszczone i przywrócone do stanu przed zaistniałą sytuacją właśnie taką jak śmierć w mieszkaniu, zalanie fekaliami, sprzątanie po eksmisji i skrajnie zanieczyszczonych miejsc.

Dzięki temu ,że posiadamy wszelkie pozwolenia, certyfikaty i przebyte szkolenia (w tym certyfikat Polskiego Centrum Szkolnictwa Funeralnego w zakresie 'sprzątanie i dezynfekcja po zgonie’ oraz Certyfikat Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynsekcji, Dezynfekcji i Deratyzacji – w zakresie wszelkich zagadnień DDD a między innymi – ozonowanie, fumigacja-zamgławianie, zwalczanie pluskwy domowej, dezynsekcja w miejscach publicznych) mają Państwo pewność dobrze, profesjonalnie wykonanej usługi przez specjalistów z doświadczeniem.

W zależności od stopnia zabrudzenia czy skażenia danego miejsca czyszczenie i dezynfekcję przeprowadzamy etapowo począwszy od (przy zaawansowanym rozkładzie):

  • podstawienie kontenerów na odpady
  • rozkręcanie i wynoszenie do kontenerów mebli, rzeczy, śmieci itp.
  • demontaż podłogi (paneli, desek, parkietu, terakoty itp.)
  • zerwanie tapet, zasłon, oświetlenia
  • doczyszczanie zabrudzonych/skażonych ścian, sufitu, podłogi
  • dezynfekcja – zamgławianie (fumigacja) oraz ozonowanie lokalu po zgonie
  • odkażanie miejsc po zwłokach środkami funeralnymi i neutralizującymi
  • doczyszczanie plam, śladów po zmarłym oraz przekazanie przesiąkniętych, skażonych rzeczy do transportu medycznego a następnie utylizacja
  • pełna neutralizacja zapachów, odoru dzięki ozonowaniu i zamgławianiu preparatami do neutralizacji zapachów
  • dezynfekcja i odkażanie pomieszczeń przyległych takich jak klatka, winda, korytarz

Sprzątanie i dezynfekcję po zmarłym oczywiście najlepiej wykonań jak najszybciej wtedy jest to prostsze a sama usługa trwa krócej a dane pomieszczenia jak i części wspólne – korytarz, klatka, mieszkania sąsiadów są bezpieczniejsze i pozbawione odoru.

Sprzątanie oraz dezynfekcja po zgonie to zadanie wymagające odpowiedniego zabezpieczenia samej ekipy sprzątającej gdyż sam zapach, odór to jedno a trujące gazy, bakterie, insekty to konieczność specjalnego zabezpieczenia i wykonania kompleksowej dezynfekcji i dezynsekcji przed wykonaniem samego sprzątania.

Nasza firma wykonuje kompleksowo wszelkie usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego i zawsze jest odpowiednio zabezpieczona zgodnie z zasadami BHP.

Dezynfekcja oraz sprzątanie po zalaniu, bytowaniu gołębi, eksmisji, zaniedbaniu oraz opróżnianie piwnic, garaży, mieszkań i strychów.

Sprzątanie po zalaniu, eksmisji, bytowaniu gołębi czy opróżnianie mieszkań i piwnic, wykonujemy kompleksowo, szybko i profesjonalnie. Każde zlecenie wykonujemy samodzielnie od A do Z. Posiadamy maszyny i urządzenia oraz przeszkolony personel co pozwala nam na szybkie i sprawne podjęcie działań np. zbieranie wody, fekali i szlamu po zalaniu, dezynfekcję oraz dezynsekcję po bytowaniu gołębi, zabezpieczenie przejść ptactwa, utylizację gabarytów i śmieci np. z mieszkań po eksmisji. Opróżniamy mieszkania i piwnice z zalegających gabarytów, mebli, śmieci i urządzeń, zajmujemy się ich wynoszeniem, utylizacją lub transportem pod wskazany adres. Jesteśmy w stanie odświeżyć mieszkanie poprzez neutralizację zapachów, malowanie, montaż nowych drzwi itp.

Sprzątanie po eksmisji, zalaniu czy sprzątanie po gołębiach to usługi wymagające odpowiedniej wiedzy, szkoleń, środków chemicznych i maszyn oraz odpowiedniego zabezpieczenia i ochrony samej ekipy sprzątającej gdyż w takich miejscach występują wirusy, bakterie, insekty i nie należy sprzątać tych miejsc samodzielnie bez w/w rzeczy.

Opróżniamy również mieszkania, piwnice, garaże, strychy itp. skrajnie zaniedbane czy zniszczone, sprzątaliśmy po tzw. zbieraczach, narkomanach, sprzątamy tzw. meliny i miejsca zapomniane jak np. strychy gdzie zagnieździły się gołębie. Wszystkie te miejsca doprowadzamy do stanu używalności lub remontujemy albo przygotowujemy do dalszych prac czy remontu.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszej firmy oraz galerią gdzie przedstawiamy zdjęcia z usług sprzątania po zgonie, sprzątania po zalaniu, eksmisji czy gołębiach.

Nasze usługi sprzątania po zgonie, sprzątania po zalaniu, bytowaniu gołębi, dezynfekcji, ozonowania, opróżniania mieszkań i piwnic, sprzątanie strychów i poddaszy po gołębiach wykonujemy na terenie całego kraju a między innymi w miastach: Warszawa, Łódź, Wrocław, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Białystok, Poznań, Katowice, Olsztyn, Toruń, Szczecin, Kraków, Wołomin, Legionowo, Słupsk, Legnica, Wałbrzych, Lublin, Kielce, Zakopane, Płock, Częstochowa, Słupsk itd.