4 wrzesień

Sprzątanie po zbieraczach Warszawa. Najszybciej, konkurencyjne ceny.

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi opróżniania mieszkań, sprzątania, dezynsekcji i dezynfekcji.
Sprzatanie24.com to firma zajmująca się profesjonalnym oczyszczaniem mieszkań po tzw. zbieractwie, zaniedbaniu, zgonie, narkomanii, eksmisji itp.
Działamy od ponad 12lat, posiadamy niezbędny sprzęt i przeszkoloną kadrę pracowników dzięki czemu każda usługa wykonana jest szybko, starannie i w konkurencyjnej cenie.
Sprzątanie po zbieraczach, zgonach, eksmisjach to usługi które wymagają również kompleksowej dezynsekcji, dezynfekcji, ozonowania lub neutralizacji zapachów.
Każde zlecenie jest inne, każde wymaga czegoś innego i do każdego zlecenia trzeba podejść indywidualnie, więc zawsze przed wyceną przeprowadzamy bezpłatną wizję lokalną
lub przedstawiamy zakres prac i kosztorys na podstawie zdjęć.
Współpracujemy z prywatnymi odbiorcami, firmami, placówkami państwowymi, spółdzielniami czy wspólnotami na terenie całego kraju.
Nasze usługi wykonujemy kompleksowo, bez podwykonawców dzięki czemu wiemy, że usługa jest wykonana zgodnie z naszymi standardami
i będzie wykonana tak aby klient był zadowolony a samo zlecenie wykonane ponad oczekiwania zleceniodawcy.

Sprzątanie po zbieractwie to również odpowiednie przygotowanie, począwszy od zabezpieczenia klatki schodowej czy windy po pakowanie rzeczy w worki i szybką utylizację.
Sprzątamy po najtrudniejszych przypadkach, mieszkania zapełnione „po sufit”, mieszkania które wymagają profesjonalnej dezynsekcji – pozostawione otwarte jedzenie, gniazda insektów a nawet
czasami przeprowadzamy deratyzację ponieważ pokazują się szczury lub myszy.

Jesteśmy jedną z największych firm w Polsce, posiadamy wszelkie certyfikaty i pozwolenia.
Używamy tylko sprawdzonych preparatów i maszyn które posiadają odpowiednie certyfikaty.

Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Pomożemy w sprzątaniu po zbieraczu ale również przy sprzątaniu po zgonie, zalaniu, eksmisji, zaniedbaniu, przejęciu lokalu itp.

Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.