22 styczeń

Sprzątanie po gołębiach Warszawa

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego po bytowaniu gołębi, dezynsekcji i dezynfekcji.
Sprzątamy balkony, poddasza, tarasy, dachy oraz zabezpieczamy wszelkie przestrzenie aby nie zostały ponownie zabrudzone przez gołębie.

Jeżeli Państwa przestrzeń została zajęta przez ptaki to należy jak najszybciej reagować ponieważ odchody gołębi są trujące i żrące a same gołębie roznoszą wiele pasożytów i zarazków.
Jednym z najgroźniejszych pasożytów, które mogą przejść z gołębia lub jego gniazda jest obrzeżek – kleszcz gołębi, który może atakować ludzi a jego ugryzienie kończy się zapaleniem opon mózgowych !

Pełna dezynsekcja, dezynfekcja,  profesjonalne sprzątanie i mycie preparatami myjąco-dezynfekującymi oraz zabezpieczenie siatką to gwarancja bezpiecznego balkonu, tarasu czy poddasza.

Posiadamy ponad 15 lat doświadczenia w branży DDD oraz sprzątania.
Nasze usługi sprzątania po gołębiach kierujemy do wszystkich którzy stracili swoją przestrzeń przez ptaki.

Zabezpieczamy balkony profesjonalną siatką przeciw ptactwu, która montowana jest na przyklejanych haczykach.
Montujemy również listwy odstraszające i kolce.

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą, każda usługa jest indywidualnie wyceniana np. na podstawie zdjęć lub bezpłatnej wizji lokalnej.

Oferujemy usługi sprzątania po bytowaniu gołębi oraz montaż siatki przeciw ptactwu w atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach.