29 listopad

Firma sprzątająca po zalaniu, osuszanie Warszawa

Oferujemy profesjonalne usługi sprzątania po zalaniu, osuszania, dezynfekcji i utylizacji zniszczonych mebli, gabarytów.
Nasza firma to profesjonalne rozwiązania w przypadku nagłych zdarzeń losowych takich jak zalanie z powodu awarii systemu wodno kanalizacyjnego.
Dzięki ponad dwunastoletniemu doświadczeniu, nowoczesnemu zapleczu maszyn i urządzeń do dezynfekcji, osuszania czy neutralizacji zapachów sprostamy nawet najbardziej
wymagającym klientom.
Oferujemy szybkie i najlepsze rozwiązania w zależności od sytuacji i skali problemu.
Nie boimy się nawet najbardziej wymagających i trudnych zleceń.
Działamy na terenie całego kraju, posiadamy setki zadowolonych klientów, wyspecjalizowaną kadrę pracowników dzięki czemu jesteśmy specjalistami w dziedzinie sprzątania specjalistycznego i dezynfekcji.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania począwszy od bezpłatnej wizji lokalnej i wyceny przez podstawianie kontenerów, wypompowanie i zbieranie maszynowe wody/szlamu, osuszanie, dezynfekcję po neutralizację zapachów i ozonowanie.
Sprzątanie po zalaniu fekaliami, sprzątanie po zalaniu z powodu pęknięcia rury, osuszanie ścian i podłóg – to część usług jakie wykonujemy w naszej codziennej pracy.

Nasza firma jako nieliczna oferuje kompleksowe zakres usług związany ze sprzątaniem po zalaniu ale również osuszaniem, neutralizacją zapachów, ozonowaniem co często wykracza poza standardową ofertę firm sprzątających.
Podejmujemy się zleceń, które przewyższają możliwości innych firm.

Wyróżnia nas terminowość, niezawodność,  szybkość działania, profesjonalizm i dotrzymywanie zobowiązań w realizowanych usługach sprzątających.
Wszechstronność naszej firmy pozwala na wykonanie usługi od a do z bez pośredników czy podwykonawców dzięki czemu jesteśmy pewni należycie wykonanego zlecenia i zadowolenia klienta.

Sprzątanie i dezynfekcja po zalaniu wymaga odpowiedniego zabezpieczenia ekipy sprzątającej, profesjonalnego sprzętu do pomiarów wilgotności i osuszania jak i neutralizacji wirusów, bakterii i zapachów.

Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą oraz do bezpośredniego kontaktu z nami.