23 luty

Opróżnianie mieszkania, sprzątanie po zgonie, zbieractwie, zaniedbaniu.

Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem specjalistycznym czyli takim które wymaga użycia odpowiedniej chemii, maszyn, urządzeń, przebytych szkoleń i posiadania certyfikatów.

Sprzątamy miejsca gdzie doszło do zgonu np. w mieszkaniu, domu gdy ciało zostało znalezione po jakimś czasie i wymaga dezynfekcji, profesjonalnego sprzątania i ozonowania.
Opróżniamy też mieszkania po tzw. zbieractwie czyli inaczej choroba Syllogomania.

Wszystkie usługi wykonujemy kompleksowo od podstawienia kontenerów na odpady i dezynfekcję przez sprzątanie, opróżnianie, doczyszczanie, neutralizację zapachów, ozonowanie i dezynsekcję.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz wszelkie branżowe certyfikaty, szkolenia i dyplomy.
Działamy na terenie całego kraju przez siedem dni w tygodniu.

Używamy tylko sprawdzonej, certyfikowanej chemii oraz najlepszych maszyn i urządzeń które są konieczne przy sprzątaniu po zmarłym lub opróżnianiu mieszkań.

Sprzątamy mieszkania zaniedbane tzw. meliny, mieszkania i domy po zmarłych i rozkładzie ciała, nawet opuszczone na jakiś czas lokale do których dostały się gołębie.
Część zdjęć z naszych zleceń jest na naszej stronie.

Usługi sprzątania po zgonie czy zbieractwie lub jakiekolwiek które wymagają specjalistycznego podejścia wyceniamy na podstawie zdjęć lub bezpłatnej wizji lokalnej.

Sprzątanie po zgonie w mieszkaniu, opróżnianie mieszkań, dezynfekcja – 24h prze siedem dni w tygodniu.
Telefon alarmowy:  534-534-030

http://sprzatanie24.com/o-nas/