24 czerwiec

Dezynsekcja, dezynfekcja oraz sprzątanie balkonu po gołębiach i montaż siatki.

W toku codziennych działań wykonujemy usługi sprzątania po bytowaniu gołębi.
Należy pamiętać, że usługa sprzątania po gołębiach wymaga również wykonania dezynsekcji oraz dezynfekcji ze względu na występujące wirusy i pasożyty.

Najgroźniejszym pasożytem występującym w siedliskach gołębi jest obrzeżek -kleszcz gołębi który niestety może również atakować ludzi a jego ugryzienie jest niebezpieczne dla naszego życia i zdrowia!
Ugryzienie kleszcza powoduje zapalenie opon mózgowych a to może doprowadzić nawet do śmierci!

Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem po gołębiach, wykonujemy dezynsekcję na wszelkie owady i insekty oraz dezynfekujemy powierzchnię – odchody gołębi są trujące.
Jeżeli zauważyli Państwo, że na waszym balkonie, tarasie lub strychu pojawiły się gołębie – należy podjąć szybkie działania aby zapobiec powstawaniu gniazd i zabrudzeń.
Zdarza się, że pod nieobecność lokatorów gołębie przejmują np. balkon i jest już za późno na domowe sposoby pozbycia się ptactwa.

Oferujemy kompleksowe usługi sprzątania po gołębiach, zabezpieczania obiektów na przyszłość aby problem nie wrócił oraz dezynsekcji i dezynfekcji.

Jeżeli problem gołębi został odkryty po dłuższym czasie np. na strychu a jest okres ochronny gołębi, należy jak najszybciej wystąpić o
pozwolenie na sprzątanie i przeniesienie lub likwidację gniazd ze względu na zagrożenie życia i zdrowia ludzi w pobliżu.

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, pomożemy dobrać odpowiednie metody zabezpieczenia i wykonamy usługę specjalistycznego sprzątania.

Posiadamy 12 lat doświadczenia, wszelkie możliwe do uzyskania certyfikaty i kursy, używamy tylko sprawdzonych i certyfikowanych preparatów.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą firmą.