24 czerwiec

Sprzątanie balkonu po gołębiach oraz montaż siatki

Oferujemy kompleksową usługę sprzątania po gołębiach oraz zabezpieczania przed ptactwem.
Sprzątamy obiekty w tym balkony, poddasza, dachy itp. po bytowaniu gołębi, wykonujemy dezynsekcję oraz dezynfekcję, montujemy siatki lub kolce.

Odchody gołębi są trujące dla osób przebywających dłuższy czas w ich otoczeniu a w gniazdach ptactwa znajduje się wiele groźnych owadów i insektów (np. obrzeżek!)
Przy braku żywiciela (gołębi) z ich gniazd wychodzą w poszukiwaniu pokarmu pasożyty np. obrzeżek gołębień i może on atakować ludzi a jego ugryzienie grozi zapaleniem opon mózgowych!

Jeżeli zauważyliście Państwo, że pod waszą nieobecność na balkonie czy poddaszu znajdują się gołębie należy szybko reagować i jak najszybciej pozbyć się szkodliwych odchodów i pustych gniazd.
Jesteśmy firmą która profesjonalnie i kompleksowo zajmuje się sprzątaniem po gołębiach oraz zabezpieczaniem obiektów przed ich ponownym powrotem.

Zabezpieczenia przed ptactwem dobieramy w zależności od specyfiki i możliwości obiektu.

Sprzątamy i odkażamy wszystkie miejsca gdzie pojawiły się gołębie, używamy tylko sprawdzonych preparatów, oryginalnych siatek p.ptactwu oraz maszyn i urządzeń niezbędnych do wykonania usługi.

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą oraz do sprawdzenia naszej oferty.

Posiadamy ponad 12 lat doświadczenia.